Příměstský dětský tábor Cholupičák

O našem táboře

Náš příměstský tábor pořádáme od roku 2019. Od prvního ročníku je naší základnou areál fotbalového klubu Sokol Cholupice, které v roce 2021 prošel kompletní rekonstrukcí.

Tábor vedou dva zkušení vedoucí - Andrea Duchoňová a Filip Trachta. Oba jezdí na dětské tábory již mnoho let, kde vedli děti nejrůznějších kategorií. Andrea Duchoňová navíc prošla také zdravotnickým kurzem a na táboře se stará i o zdraví dětí. Filip Trachta působí jako trenér mládeže u dobrovolných hasičů.

O děti se starají vedoucí a praktikanti, kteří jsou z velké části odchovanci letního tábora, s prací u mládeže mají zkušenosti, někteří z nich také působí u hasičské mládeže a mají s prací s dětmi široké zkušenosti. Všichni čtyři mají letité zkušenosti z táborů, kde působili jako vedoucí či praktikanti, někteří působí, nebo působili, jako trenéři mládeže u dobrovolných hasičů.

V rámci našeho programu využíváme jak areál fotbalového klubu, tak i okolí Cholupic, především blízké lesy. Též často vyrážíme do okolí, i vzdálenějšího, na nejrůznější výlety.