Příměstský dětský tábor Cholupičák


Příměstský tábor 2024

Na tábor je možné přihlásit děti, kterým bude k začátku letních prázdnin, tedy ke dni 1.7.2024 min. 5 let a max. 12 let.

VOLNÁ MÍSTA: přihlašování na tábor bude spuštěno 14.2.2024

TÉMA TÁBORA: Pirátské léto

TERMÍN: pondělí 22.července až pátek 26.července 2024

CENA: 2.800,-Kč /osoba

PROGRAM: Pro děti bude připravena spousta soutěží, her a různých rukodělných aktivit. Během týdne také vyrazíme na výlet. Program je připraven tak, že nás nezaskočí ani případné ošklivé a deštivé počasí.

POPIS ZÁZEMÍ: Tábor se uskuteční v areálu zrekonstruováného fotbalového klubu Cholupice, kde budeme mít k dispozici prostorný areál, klubovnu a WC. V areálu je dostatek místa pro nejrůznější hry a aktivity, v okolí se navíc nachází lesy, kam budeme v případě příznivého počasí často vyrážet

PRACOVNÍCI TÁBORA: O děti se budou starat zkušení vedoucí a praktikanti, kteří mimo jiné pracují s dětmi i na našem klasickém letní táboře. Hlavní vedoucí příměstského tábora je PhDr. Andrea Duchoňová, vyškolená hlavní vedoucí, která na táboře zajišťuje i zdravotnický servis.

STRAVOVÁNÍ: Pro děti bude připravena strava po celou dobu programu (přesnídávka, oběd, svačina), pitný režim po celý den.

SRAZ DĚTÍ: Každý den mezi 8:00 a 9:00 v areálu fotbalového klubu Cholupice vyzvednutí dětí: Mezi 16:00 a 17:00 v areálu fotbalového klubu Cholupice

Podrobné informace o táboře najdete v dokumentu "Smluvní podmínky Příměstského dětského tábora Cholupičák 2024", který bude zveřejněn při zahájení přihlašování. Prosíme, abyste si tyto smluvní podmínky řádně pročetly. V případě dotazů se na nás obraťte, např. na e-mailu svach.primestsky@gmail.com.

Minimální počet dětí na daném turnuse příměstského tábora je 10.

Více informací o našem táboře, i o týmu lidí, kteří ho připravují, si můžete přečíst na následujících odkazech.

Níže též najdete nečastější otázky a odpovědi týkající se našeho tábora.Otázky a odpovědi

Základní informace

Kde najdu informace o táboře?

Veškeré informace o našem táboře, které byste před přihlášením dítěte měli vědět, najdete v dokumentu "Smluvní podmínky PDT Cholupičák", který je ke stažení zde. Pokud byste zde nějakou informaci nenašli, kontaktujte nás na emailu svach.primestsky@gmail.com.

Jaké je věkové omezení tábora?

Přihlásit je možné děti, kterým bylo k začátku letních prázdnin, tedy ke dni 1.července 2024, min. 5 let a max. 12 let.

Jaký je minimální počet dětí?

S ohledem na náklady na zajištění příměstského tábora máme podmínku, že se jednotlivého turnusu příměstského tábora musí zúčastnit alespoň 10 dětí. V případě, že tento počet nebude naplněn 1 měsíc před začátkem tábora, bude tábor zrušen a účastníkům bude vrácena celá již zaplacená cena tábora.

Kdo tábor pořádá?

Tábor pořádá Spolek volnočasových aktivit Cholupice, více informací o spolku naleznete v záložce "Spolek".

Kdo se o děti bude na táboře starat?

Tábor vedou dva zkušení vedoucí - Andrea Duchoňová a Filip Trachta. Oba jezdí na dětské tábory již mnoho let, kde vedli děti nejrůznějších kategorií. Andrea Duchoňová navíc prošla také zdravotnickým kurzem a na táboře se stará i o zdraví dětí. Filip Trachta působí jako trenér mládeže u dobrovolných hasičů.

O děti se starají vedoucí a praktikanti, kteří jsou z velké části odchovanci letních táborů, s prací u mládeže mají zkušenosti, někteří z nich také působí u hasičské mládeže a mají s prací s dětmi široké zkušenosti.

Kde tábor probíhá?

Tábor probíhá v areálu fotbalového klubu Sokol Cholupice, kde máme k dispozici zázemí klubu, včetně WC a celého areálu. K naší činnosti však využíváme i okolí Cholupic, především blízké lesy. V rámci tábora vyrážíme i na výlety mimo Cholupice.

Přihlašování a platba

Jak je možné přihlásit dítě na tábor?

Pro přihlášení dítěte je vyplnit a odeslat  přihlášku a uhradit první část platby. Bližší informace najdete v dokumentu "Smluvní podmínky PDT Cholupičák", který je ke stažení zde.

Jak zjistím, zda máte volné místo?

Základní informaci o tom, zda bylo spuštěno přihlašování a zda máme volné místo, se dozvíte na našich webových stránkách, v záložce "Příměstský tábor". Pro aktuální informace je možná nás kontaktovat na emailu svach.primestsky@gmail.com.

Kde najdu přihlášku na tábor?

Přihlášku najdete v záložce "PŘIHLÁŠKY".

Kdy a jak máme tábor uhradit?

Veškeré informace o platbě najdete v dokumentu "Smluvní podmínky  PDT Cholupičák", který je ke stažení ZDE.

Jak se dozvím, zda dorazila platba?

Informace o tom, že byla převzata přihláška či že dorazila platba, zasíláme e-mailem. Prosíme však o trpělivost, neboť pořádání táborů není výdělečnou činností a naším zaměstnáváním, tudíž může dojít ke zpoždění s odesláním těchto informace. V případě, že byste měli k tomuto dotazy, kontaktujte nás, rádi Vám odpovíme.

Je možné nechat si vystavit fakturu?

Ano, lze vystavit fakturu na platbu obou částí platby tábora, např. pro zaměstnavatele, pokud Vám na tábor přispívá. Stačí nás kontaktovat na e-mailu svach.primestsky@gmail.com a vše vyřešíme.

Před táborem

Na táboře

Jaké dokumenty se odevzdávají 1.den?

Veškeré informace najdete v dokumentu "Smluvní podmínky PDT Cholupičák", který je ke stažení ZDE. Je nutné odevzdat vyplněný a lékařem potvrzený formulář "1. Lékařský posudek", vyplněný a zákonným zástupcem podepsaný formulář "2. Prohlášení zákonného zástupce", vyplněný a zákonným zástupcem podepsaný formulář "3. Informace pro zdravotníka", kopii kartičky zdravotní pojišťovny a léky, pokud dítě nějaká přes den pravidelně užívá.

Můžu využít lékařský posudek z jiné akce?

Ano, originál lékařského posudku má platnost 2 roky od potvrzení, můžete ho využít na další akce (např. ŠVP, tábory apod.), stejně tak, pokud máte lékařský posudek z jiné předchozí akce, který není starší 2 let, můžete ho využít na náš tábor - postačí kopie tohoto potvrzení.

Co mají mít děti s sebou na tábor?

Podrobný seznam věcí, které doporučujeme, aby si děti na tábor vzaly, najdete v dokumentu "Smluvní podmínky PDT Cholupičák". Doporučujeme počítat dopředu s jakýmkoliv počasím.

Mohu děti mít na táboře mobil?

Mobilní telefony, tablety a jiné elektronické přístroje jsou na našem táboře zakázány. Může u nich dojít ke ztrátě a poškození

Kde najdu fotografie z tábora?

Po skončení tábora fotky zveřejňujeme na našem Facebooku a v albu na Rajčeti.

Kdy tábor začíná a kdy končí?

Převzetí děti vedoucími bude probíhat každý den mezi 8:00 a 9:00 v areálu fotbalového klubu Sokol Cholupice na adrese Hrazanská 128, 143 00 Praha 12 - Cholupice. Na stejném místě bude možné také děti vyzvednout, a to mezi 16:00 a 17:00. Pokud budete potřebovat jiný čas, lze se domluvit s vedoucími, pokusíme se Vám vyhovět.

Pokud budete mít jakékoliv další otázky, můžete nás kontaktovat prostřednictvím následujícího formuláře:

Spolek volnočasových aktivit Cholupice
2015 - 2023 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!